POJEĎTE SE SVOJÍ TŘÍDOU NA VODU !

Milí pedagogové, studenti a žáci, srdečně vás zveme na některý ze školních cyklo-vodáckých kurzů a vodáckých výletů na řece Lužnice a Nežárka. Máme pro vás připravené varianty 6-ti denní i kratší, s cílem naučit vás ovládat loď, chovat se na vodě bezpečně a pomáhat ostatním v nečekaných situacích.

Dále poznáte na kole krásu Jižních Čech - zámky, rybníky, lesy, památky. Navíc zažijete i spoustu legrace, poznáte nové kamarády a na školní cyklo - vodácký kurz budete rádi vzpomínat.

Nabízíme Vám školní sportovní vodácko – cyklistický pobyt, který může být formou školního sportovního kurzu na 6 dní nebo školního výletu na méně dní, záleží pouze na domluvě. Středisko, ve kterém tyto kurzy v květnu – září uskutečňujeme, se nachází v Jižních Čechách. Jez Krkavec se nachází asi 4 km od Veselí nad Lužnicí. Rekreační středisko Al-Pa Jez Krkavec je přímo v lese na břehu řeky Nežárky v blízkosti jezu a mlýna na druhém břehu. Ubytování poskytujeme ve čtyřlůžkových chatkách a šestilůžkových srubech, sociální zařízení jsou společně v budově , kde se nachází i prostorná jídelna (místnost lze využit za nepříznivého počasí).

 

Možnosti výletů na lodích:  jeden celodenní z Jemčiny na Krkavec nebo z Lužnice po Lužnici do Veselí a proti proudu po Nežárce na Krkavec, kratší z Metele na Krkavec, z Krkavce do Soběslavi.

Sportovní vyžití přímo v kempu: volejbal, basketbal, fotbal, nohohejbal, softbal, stolní tenis, plavání, petangue, ruské kuželky

Stravování: plná penze - snídaně formou bufetu - oběd formou balíčku (konání celodenních akcí) - večeře – polévka + hlavní jídlo.

Dle potřeby lze domluvit i jinak.

Večerní program: společenské večery, táboráky..., dle dohody.

 

Ceník:

Počet dní:
6 nocí
5 nocí
4 noci
3 noci
2 noci
Cena:
 2400,- Kč / osoba
 2300,- Kč / osoba  
 1950,- Kč / osoba
 1500,- Kč / osoba
 1080,- Kč / osoba
 
lodě instruktáž + dlouhá etapa, krátká etapa
lodě instruktáž + dlouhá etapa, krátká etapa
lodě instruktáž + dlouhá etapa
lodě instruktáž + dlouhá etapa
lodě instruktáž + dlouhá etapaKrátká etapa: Krkavec - Soběslav

Dlouhá etapa: Jemčina - Krkavec

 Doprava není v ceně zájezdu, kola přepravuje ČD . Doprava osob není v ceně. Ve vyjímečných případech je dopravu kol i osob možno domluvit v CK. (jedná se o lokality kde není možnost využít ČD) Doprava bude účtována zvlášť. Nejlepší spojení je vlakem přímo do Veselí nad Lužnicí, od vlaku do areálu Vás odvezeme. Na každých 10 dětí 1 učitel zdarma! (40 dětí – 4 učitelé zdarma).